default-logo
FacebookBIP
Kontakt

tel/fax: (81) 86 67 900

biuro@sobieszynbrzozowa.pl

Slide background
slider1020_policyjna2
slider1020_szkola2

it-klasa-wojskowait-ksztalcenie-zawodowe

14
PAź
2015

Dzień Edukacji na wesoło

Comments : Off

14 października w Zespole Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie, uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji młodzież klasy trzeciej LO pod kierunkiem Wojciecha Niedziółki przygotowała program w którym w satDSC02933yryczny sposób zaprezentowała scenki z życia szkoły. Adam Dylda, Piotr Legencki i Hubert Bazdyga rewelacyjnie odegrali swoje kabaretowe role, budząc szczery śmiech licznie zgromadzonej społeczności szkolnej.

W drugiej części programu zaplanowana została Familiada w której naprzeciwko siebie stanęły drużyny: Uczniów i Nauczycieli. Zabawy i śmiechu było co niemiara. Wykorzystanie animacji naśladującej oryginalny program jak i poczucie humoru uczestników sprawiło, że wszyscy tego dnia świetnie się bawili. Zwycięska drużyna nauczycieli w nagrodę odebrała pamiątkowe zdjęcia klasy, a także czek na 6155 dongów (waluta Wietnamu odpowiednik 1 zł).
W części oficjalnej nie zabrakło również życzeń i kwiatów dla pracowników oświaty, kierowanych od m.in. władz powiatu i dyrektora szkoły

Wojciech Niedziółka

 

galerie-slide-content2