default-logo
FacebookBIP
Kontakt

tel/fax: (81) 86 67 900

biuro@sobieszynbrzozowa.pl

Slide background
slider1020_policyjna2
slider1020_szkola2

it-klasa-wojskowait-klasa-wojskowait-ksztalcenie-zawodowe

11
CZE
2020

Informacja dla ósmoklasistów

Comments : Off

Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliście się wybrać szkołę „u Kickiego” w której od ponad 10 lat prowadzimy kształcenie związane ze służbami mundurowymi. Profesjonalizm zajęć prowadzonych w szkole został potwierdzony przez włączenie szkoły do programu Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych MON. Obecnie aplikujemy do kolejnego programu ministerstwa obrony, chcąc utworzyć Oddział Przygotowania Wojskowego.DSC06279

Szczegóły i terminarz rekrutacji znajdziecie w zakladce.

Od 15 czerwca do 10 lipca musisz dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru podanie. Jeżeli Twoja szkoła objęta jest systemem edukacji elektronicznej przywieź do nas wygenerowane podanie, jeżeli nie wejdź na stronę https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/, wybierz zakładkę Zgłoś kandydaturę, wygeneruj podanie i dostarcz je do nas. Jeżeli nie potrafisz tego zrobić przyjedź, napisz, lub zadzwoń do nas….

Zasady dostarczania podań:

  1. podanie możesz dostarczyć osobiście do szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-14.30. Konieczne jest zachowanie reżimu sanitarnego: w budynku szkoły musisz mieć założoną maseczkę i rękawiczki i przy wejściu i wyjściu skorzystać z płynu odkażającego.
  2. dopuszczalne jest przesłanie skanu podania pocztą elektroniczną, a także wysłanie tradycyjną pocztą. Pamiętaj, że podanie musi trafić do szkoły do 10 lipca. Wtedy zostanie zamknięty system.

W przypadku pytań i wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. Piszcie na fb sobieszynbrzozowa, e-maila biuro@sobieszynbrzozowa.pl i pod nr tel 81 866 79 00, lub 501686201. Pomoże Wam także przy rejestracji film instruktażowy dostępny tutaj

galerie-slide-content2