default-logo
FacebookBIP
Kontakt

tel/fax: (81) 86 67 900

biuro@sobieszynbrzozowa.pl

Slide background
slider1020_policyjna2
slider1020_szkola2

it-klasa-wojskowait-klasa-wojskowait-ksztalcenie-zawodowe

24
CZE
2017

Zakończenie roku „u Kickiego”

Comments : Off

23 czerwca w Zespole Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Gośćmi uroczystości byli: wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Rykach Damian Łysiak, reprezentujący Komendanta-Rektora WSOSP gen. Piotra Krawczyka kpt. Piotr Skowronek oraz reprezentująca KPP w Rykach insp. Zbigniewa Jankowskiego mł. asp. Katarzyna Szewczuk.

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów i radości. Są one zasługą zarówno Was Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazując swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata uczą wartości, zasad moralnych i wszystkiego, co potrzebne jest w dorosłym życiu- napisali w okolicznościowym liście Przewodnicząca Rady Powiatu w Rykach Hanna Czerska-Gąsiewska i Starosta Rycki Stanisław Jagiełło, życząc: całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Oświaty, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Wam Drodzy Uczniowie życzymy wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Kończąca rok szkolny uroczystość była okazją do wręczenia nagród najlepszym uczniom. Tegorocznym prymusem został Wojciech Majek, a świadectwo z paskiem otrzymał również Marcin Wysokiński. Dyrektor szkoły Krzysztof Ślósarz przypomniał, że rok szkolny 2016/2017 obfitował w sukcesy uczniów od Kickiego, odnoszonymi na szczeblu krajowym, wojewódzkim i powiatowym. Decyzją Rady Pedagogicznej najbardziej aktywni uczniowie nagrodzeni zostali książkami i listami pochwalnymi.

Troje najlepszych uczniów szkoły: W. Majek, M. Wysokiński i M. Baranowska w nagrodę za wyniki w nauce otrzymali  dodatkowe skoki w Aeroklubie w Radawcu, które będą mogli zrealizować podczas zaplanowanego na sierpień szkolenia spadochronowego.

Tegoroczne wakacje to dla kolejnej grupy uczniów „od Kickiego” to czas w którym zrealizują się ich marzenia i zrobią pierwszy krok w chmurach. Pozostali będą mieli szansę na odpoczynek i regenerację, tak by z nowym rokiem szkolnym przystąpić do nowych obowiązków.

Wojciech Niedziółka

więcej zdjęć w albumie

galerie-slide-content2